A

All our training is also delivered online

Date:
2020-10-20 10:00—13:00 GMT+03
Location:
Online
€45.00
Erken Kayıt
Ended on 2020-09-28
€60.00
Normal Kayıt
Ended on 2020-10-20

Çeviklik, hızla gelişen ve değişen dünyada kurumlar için olmazsa olmaz yetkinliklerden biri. Gün geçtikçe daha fazla kurum, değişimlere daha hızlı tepki verebilmek ve iç ve dış müşterilerini memnun edebilmek için çevikliklerini artırmak istiyor. Buna yaparken sadece metodolojiye ve araçlara takılı kalan kurumlar ise Çeviklikten istenen faydayı sağlayamıyor.

Siz de Çevikliğin ne olduğunu İnsanı Merkeze koyan Agile People gözü ile öğrenmek isterseniz bu interaktif eğitim tam size göre. 

  Figure design structures


Eğitim İçeriği

Bu eğitimde,

  • Ve en çok bilinen çerçeve Scrum üzerinden Çevik araç ve rutinlerin özündeki değerleri
  • Çevik Organizasyonun ne olduğunu ve Agile People Prensipleri üzerinden organizasyonunuzu adım adım nasıl çevikleştirebileceğinizi, 
  • Öğrenen Organizasyonların olmazsa olmazı Psikolojik Güvenliğin ne olduğunu ve nasıl arttırılabileceğini, 
  • Yargılayan ve Öğrenen Zihniyetin kendinize ve kurumunuza etkisini ve nasıl Öğrenen Zihniyette kalabileceğinizi, 
  • Değişim için uygun zemini nasıl hazırlayabileceğinizi öğreneceksiniz. 

Online olarak Zoom üzerinden gerçekleştirilecek eğitimimizin dili Türkçe olacaktır. 


Ek Kazanımlar

Eğitim sonunda Haga - Agile People Fundamentals Eğitimi Katılım Sertifikası almaya hak kazanacaksınız.

FUNDAMENTALS SERTİFİKA

Ayrıca Global Agile People Hareketinin Kurucusu ve Lideri Pia Maria Thoren'in 15 Euro değerindeki çok satan kitabı "Agile People - A Radical Approach for HR & Managers" kitabının İngilizce orijinaline de sahip olacaksınız. 

Pia-Maria-Thoren_Agile-People_KINDLE_COVER_v1 picture book


Kimler Katılmalı

  • Çevikliğin temellerinin üzerine çalışanlarının, ekiplerinin, kuruluşlarının çevik yolculuklarını nasıl kolaylaştıracaklarını öğrenmek isteyen tüm lider ve yöneticiler. 
  • Müşterilerine hem özel hem de kamu sektöründe birinci sınıf hizmet vermek isteyen tüm Agile koçlar ve danışmanlar.


Eğitim Yaklaşımımız

Uluslararası ICAgile tarafından sertifikalandırılan eğitim programlarımız, yerel danışmanlık tecrübemiz ve uluslararası networkümüzle her zaman en yeni iç görüleri ve gerçek deneyimleri odağına almaktadır. Amacımız, katılımcılarımızın eğitimde öğrenecekleri global araçlar ve yerel bakış açısıyla iş hayatlarındaki günlük sorunları Agile perspektifiyle çözmelerine yardımcı olmak ve Çevik zihniyeti yaygınlaştırmalarına destek olmaktır.

Eğitim, danışmanlık deneyimlerimizle yaşadığımız gerçek vakaların yanı sıra bol miktarda egzersizi birleştirmektedir. Vakalar; perakende, inşaat, üretim, yiyecek ve içecek ve profesyonel hizmetler gibi farklı sektörlerden uluslararası birçok lider firmadan alınmaktadır.

agile leadership son seans


Eğitim Ücreti

Eğitim kişi başı ücreti Covid-19 pandemisi sırasında kurumların ve bireylerin kişisel gelişimlerine destek verebilmek amacı ile 2020 yılı boyunca indirimli olarak sunulmaktadır. 

*Fiyatlar kişi başı olarak belirtilmiştir. 

*KDV oranı %0'dır.  


İlgili Blog Yazılarımız

https://hagaconsultancy.com/tr/ceviklik-ve-dayaniklilik-her-zamankinden-daha-onemli-olacak

https://hagaconsultancy.com/tr/cevik-kriz-yonetim-ekipleri


HAGA Organizational Explorers özelleştirilmiş ve insan odaklı Çevik çözümleri sunan uluslararası hibrid deneyime sahip Hollanda-Türk ortak girişimi bir danışmanlık şirketidir. Çevik uygulamaları ile yönetim danışmanlığı tecrübesini harmanlayan HAGA danışmanları, bütünsel yaklaşılan bir ‘Business Agility’ kavramının şirketlerin potansiyellerini ortaya çıkaracağına inanmaktadır. Uluslararası ‘Agile People’ hareketinin de bir parçası olan HAGA, Çeviklik konusunda global trend ve yaklaşımları yakından takip etmekte ve projelerinde Hollandalı, İsveçli ve Türk danışmanlarla birlikte hizmet vermektedir.


Eğitim ve hizmetlerimizle ilgili daha fazla bilgi için bizimle iletişime geçebilirsiniz: info@hagaconsultancy.com

Upcoming events:
Share event: